logo

Druskų terapija (haloterapija)

Druskų  terapija (Haloterapija)

Adresas: Pylimo g. 3, kabinetas 127.

Dėl mokamų haloterapijos paslaugų galite kreiptis:

  • Druskų kambarys, Pylimo g. 3, kabinetas 127, tel. +370 5 210 5875.
  • Informacija ir registracija dėl paslaugų tel. +370 5 244 2244.
  • Pylimo g. 3, registratūra.
  • Rašyti el. paštu drusku.kambarys@pylimas.lt.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai reikalingas šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto (alergologo, pulmonologo, otorinolaringologo, dermatologo, psichiatro ir kt.) siuntimas.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, nustatęs haloterapijos poreikį bei paciento ligos atitikimą ligai ir būklei, kurių gydymui skirtos haloterapijos išlaidos apmokamos PSDF biudžeto lėšomis, skirs 5 haloterapijos procedūras suaugusiems ir 7 haloterapijos procedūras vaikams.

Haloterapija – tai nevaistinis gydymo ir profilaktikos metodas. Pagrindinis halokameros veiksnys, veikiantis organizmą, yra prisotinta susmulkintų valgomosios druskos (natrio chlorido) dalelių aplinka, kurios oro sudėtis yra panaši į natūralių druskos kasyklų oro sudėtį. Į patalpą pučiamas sausas aukšto dispersiškumo druskos aerozolis, kuris pasižymi teigiamu poveikiu organizmui. Druskos dalelės itin mažos, lengvai nusėda ant odos paviršiaus, pasiekia net apatinius kvėpavimo takus. Kvėpuojant tokiu oru kvėpavimo takų gleivinė tampa atsparesnė aplinkos dirgikliams, mažėja bronchų gleivinės uždegimas, palengvėja kosulys, pagerėja atsikosėjimas, kvėpavimas pro nosį, gerėja odos būklė. Šio gydymo metodo principas – kvėpuoju ir sveikstu.

  • Haloterapija taikoma sergant įvairiomis lėtinėmis kvėpavimo organų, odos ir alerginėmis ligomis, organizmo imunitetui stiprinti, emocinei būklei gerinti.
  • Haloterapija nerekomenduojama ūmių būklių metu, karščiuojant, kraujuojant, sergant nekontroliuojamu aukštu kraujo spaudimu ar nestabilia širdies ir kraujotakos sistemos liga, tuberkulioze, piktybiniais augliais, paūmėjus psichikos ligoms.
  • Haloterapijos procedūros trukmė 30 min. vaikams ir 40 min. suaugusiems. Rekomenduojamas 8–15 procedūrų kursas.
Atgal