Didžiuojamės, džiaugiamės ir dar kartą sveikiname vakar „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimų metu Vilniaus miesto mero padėkas gavusias mūsų koleges:
gydytoją vaikų kardiologę Jūratę Stašinskienę,
Slaugos, paliatyviosios medicinos ir socialinių paslaugų klinikos bendrosios praktikos slaugytoją Laimą Kiškienę,
Fizinės medicinos, reabilitacijos ir vaikų raidos skyriaus Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslaugų tarnybos kineziterapeuto padėjėją Valę Petrauskienę.
Ačiū jums, kad savo rūpestingumu, nuoširdumu, profesionalumu bei dėmesiu kiekvienam žmogui įkūnijate aukščiausias medicinos etikos vertybes ir esate pavyzdys mums visiems!
Būkite sveikos ir toliau puoškite bei įkvėpkite mūsų komandą!