Gyventojų aptarnavimo ir informavimo skyrius +370 5 244 2244
Psichikos sveikatos klinika +370 5 265 8564
Darbo medicinos klinika +370 5 233 0478

logo

Naujienos

Prie Centro poliklinikos komandos prisijungė trys šeimos gydytojos

Rimtas mūsų komandos augimas ir šeimos gydytojų gretų pastiprinimas: prie Lukiškių padalinio kolektyvo jungiasi Ieva Jeremičiūtė, Kotryna Simonavičiūtė ir Emilija Biekšaitė.

„Šeimos gydytojas turi unikalią galimybę padėti pacientui išlikti sveikam įvairiais gyvenimo etapais. Šiame atsakingame kelyje man svarbiausia į kiekvieną žmogų žiūrėti individualiai, empatiškai ir profesionaliai“, - sako šeimos gydytooja Emilija Biekšaitė.

 „Šeimos medicina yra įdomi ir sudėtinga sritis, reikalaujanti žinių iš skirtingų medicinos šakų ir apie ką tik gimusius pacientus, ir apie senjorus. Dar studijų metais supratau, jog noriu žvelgti į pacientą platesniu žvilgsniu, tad pasirinkau būtent šią specialybę. Su pacientais stengsiuosi rasti tinkamiausius sprendimus bendradarbiavimo principu, suteikti jiems kuo daugiau informacijos apie jų sveikatos būklę ir motyvuoti rūpintis savimi“, - teigia Kotryna Simonavičiūtė.

„Nauja pradžia Centro poliklinikoje! Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie pacientų sveikatos ir dirbti su puikia komanda. Esu pasirengusi rūpintis Jūsų sveikata ir sukurti malonią bei saugią aplinką kiekvieno Jūsų apsilankymo metu", - kviečia šeimos gydytoja Ieva Jeremičiūtė.

Jeigu norite, kad Jūsų sveikata rūpintųsi ir šeimos gydytoja taptų Ieva, Kotryna ar Emilija, jums užtenka parašyti mums laišką prisirasyk@pylimas.lt Galite ir paskambinti  +370 5 244 2244

Būkite sveiki!

Atgal