logo

Aktualijos

Paskirtas VšĮ Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotojas medicinai

Nuo š. m. vasario 12 d. į VšĮ Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotojo medicinai pareigas paskirta ilgametė įstaigos darbuotoja Chirurgijos konsultacijų ir Rezidentūros skyriaus vedėja, abdominalinės chirurgijos gydytoja Viktorija Žukauskienė, laimėjusi viešąjį konkursą šioms pareigoms užimti.

VšĮ Centro poliklinikoje gydytoja atlieka kolonoskopijos tyrimus, endoskopines polipektomijas ir kitas proktologines intervencijas. Gydytoja taip pat dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų II-ame Pilvo chirurgijos skyriuje.

Gydytoja yra pasiruošusi kartu su Jumis ieškoti geriausių bei priimtiniausių tiek darbuotojams, tiek įstaigos pacientams sprendimų, siekiant teikti kokybiškas ir prieinamas paslaugas. Stengsimės kurti patrauklią, gebančią teikti sveikatos priežiūros paslaugas pažangiomis, moderniomis medicinos priemonėmis.

Kaip įprastai, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, gydytoja atliks kolonoskopijos tyrimus, tad ragina kolegas tęsti pacientų registraciją ir drąsiai teigia, kad visada galima pasitarti dėl neaiškių atvejų pacientų priėmimo metu. Gydytojos V. Žukauskienės, kaip Chirurgijos konsultacijų skyriaus vedėjos pareigas laikinai perima ir pavaduos Lina Kotovienė, Teapijos konsultacijų skyriaus vedėja, gydytoja gastroenterologė, o Rezidentūros skyriaus – Daiva Petrauskienė, Chirurgijos konsultacijų skyriaus vyresnioji administratorė.

Direktoriaus pavaduotojos medicinai priėmimo laikas yra kiekvieną antradienį nuo 10.00 iki 12.00 val. Registruotis galite iš anksto telefonu (8 5) 2514 016

Atgal