Kviečiame padėkoti VšĮ „Centro poliklinika“ dirbantiems specialistams

2017 11 23

VšĮ „Centro poliklinika“ (toliau – įstaiga) įgyvendina Korupcijos prevencijos programą 2017–2019 metams, kurios tikslas – išaiškinti ir šalinti korupcijos įstaigoje prielaidas, užtikrinti skaidresnę ir veiksmingesnę įstaigos ir jos darbuotojų veiklą. Tuo tikslu maloniai kviečiame raštu pateikti komentarus, atsiliepimus, pasiūlymus ir pranešimus bei padėkoti Įstaigoje dirbantiems specialistams.

Geriausia paciento padėka Įstaigoje dirbančiam personalui yra ne tik Jūsų šypsena, noras pasveikti, pasitikėjimas medikais, bet ir nuoširdūs padėkos žodžiai – kviečiame pasidalinti geromis istorijomis, papasakoti apie Įstaigoje dirbantį specialistą, kuris Jums padėjo, kodėl, Jūsų nuomone, jis vertas padėkos.

Norėdami padėkoti, atsisiųskite padėkos formą, užpildykite ją ir nusiųskite el. paštu nadezda.mockiene@pylimas.lt, o komentarus, atsiliepimus, pasiūlymus ir pranešimus galite pateikti el. paštu prasymas@pylimas.lt .

Teikite pasiūlymus, komentuokite, dėkokite Įstaigoje dirbantiems specialistams, nes jie gydo ne tik savo žiniomis bei rankomis, bet ir širdimi.