Individualios integruotos kūno ir judesio terapijos sesijos

2018 10 08

Tai yra psichoterapijos kryptis, kuri į žmogų žvelgia holistiškai. Pasitelkiant kūną siekiama fizinės, psichologinės, emocinės, socialinės ir dvasinės gerovės.Manoma, kad visi minėti lygmenys žmoguje yra susiję, taigi veikiant vieną keičiasi kiti.Sesijos metu naudojamos darbo su kūnu technikos (angl. bodywork), judesio elementai, meditacijos bei atsipalaidavimo metodai kartu integruojant psichologinį konsultavimą.

Kūnas atspindi mūsų vidinę tikrovę – mintis, emocijas. Dėl to keičiant judesių manierą, atpalaiduojant įtampą įvairiose kūno vietose yra tiesiogiai veikiamas žmogaus kognityvinis ir emocinis lygmenys. Užsiimant kūno ir judesio terapija palaipsniui stiprėja asmens ryšys su jo tikruoju „Aš“, didėja pasitikėjimas savimi, atrandama resursų, kurie padėtų spręsti kasdienius gyvenimo uždavinius, žmogus pamato sąsajas tarp kūno, proto ir emocijų. Sustiprėjęs ryšys su savimi padeda stiprinti santykius su aplinkiniais. Ugdomas kūrybiškumas bei autentiška savęs išraiška. Žmonės atpalaidavę savo kūną pastebi ir sumažėjusį rigidiškumą, išsilaisvinimą nuo negatyvių, slegiančių emocijų bei daugiau vidinės laisvės. 

Ši terapija skirta žmonėms, kurie:

  • siekia nurimti, atsipalaiduoti

  • norintiems pagerinti santykius su kitais

  • norėtų geriau save pažinti

  • stokoja gyvenimo džiaugsmo

  • pasižymi depresiškumu, nerimastingumu

  • norėtų stiprinti pasitikėjimą savimi

  • jaučiasi vieniši

  • norėtų išmokti išreikšti savo jausmus

Terapines sesijas veda: Inga Dirsytė – sveikatos psichologė, integruotos kūno ir judesio terapijos studentė. Apie dešimt metų besidominti dvasinėmis praktikomis ir užsiimanti meditacija.

Sesijos trukmė: 60 min.
Kaina: 11 eurų
Vieta: VšĮ Centro poliklinika, Vytenio g. 57, 4 aukštas, 410 kabinetas.

Sesijos vyksta ketvirtadieniais – penktadieniais. Registruotis galima paskambinus į VšĮ Centro polikliniką  tel. nr. (8 5) 2139373, 244 2244 arba el. paštu inga@autentiskasgyvenimas.lt