deco 3
Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Pasaulinė astmos diena

2019 05 08

Šiais metais, kaip ir kasmet, daugelyje pasaulio šalių pirmąjį gegužės antradienį (šiais metais gegužės 7 dieną) minima Pasaulinė astmos diena.

Minint šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į astmą - vieną iš seniausiai medicinos istorijoje žinomų ir vieną iš labiausiai paplitusių lėtinių ligų, padėti sergantiesiems šia liga, suteikti žinių apie prevenciją ir gydymo naujoves.

Kadangi grynas oras  yra neatsiejama dalis kalbant apie lengvesnį kvėpavimą,   šią dieną VŠĮ Centro poliklinika ir pasaulinė mokslu bei inovacijomis savo veiklą grindžianti biofarmacinė kompanija „AstraZeneca“  paminėjo sodindami medelius . Šia akcija siekiame ne tik atkreipti dėmesį į astma sergančius pacientus, padėti jiems, tačiau ir tiesiogine prasme papuošti miestą ir  gydymo teritoriją augalais, kurie lengvina kvėpavimą bei visapusiškai džiugina akį savo energija bei grožiu.

Ačiū poliklinikos administracijai,  gydytojams ,kurie ne tik kasdien rūpinasi astma sergančiais pacientais, tačiau ir savo rankomis šiandien sodino magnolijas . Džiaugiamės abipusiu bendradarbiavimu ir noru skleisti prevencines žinias.

Visiems linkime tyro oro ir lengvo kvėpavimo kasdien!

astmosdiena