deco 3
Skambučių centras (8 5) 244 2244
Išplėstinė

Auksinės mediko širdies apdovanojimas Centro poliklinikoje!

2019 04 09

Balandžio 5-ąją Pasaulinės sveikatos dienos proga Vilniaus miesto savivaldybėje Vilniaus miesto medikams įteikti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Tai sostinės valdžios įvertinimas už kilnumą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą. Tarp vienuolikos nusipelniusių sveikatos priežiūros darbuotojų buvo apdovanotas ir Centro poliklinikos darbuotojas – Slaugos, paliatyvios medicinos ir socialinių paslaugų klinikos vedėjas Marius Čiurlionis.

Marius Čiurlionis įnešė šiltą jaukią atmosferą į polikliniką, padidėjo paslaugų apimtys, jis pilnas naujovių, gerumo, šilumos, atjautos komandos narys, vertas auksinės širdies apdovanojimo“, – taip apie VšĮ Centro poliklinikos administratorių atsiliepė kolegos.

Mariaus nuopelnai Centro poliklinikai išties dideli:

- Jis nuolatos dalyvauja tarptautinėse konferencijose, kuriose atstovauja Polikliniką bei dalinasi sukaupta sėkminga gerąja patirtimi.

- Baltijos šalių Paliatyviosios slaugos asociacijos steigimo iniciatorius.

- Tarptautinio projekto ( Vokietija, Danija, Šveicarija ir kt.) „ Letzte Hilfe“ narys, skleidžiantis paliatyviosios pagalbos gerąją praktiką tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse.

- M.Čurlionio dėka VšĮ Centro poliklinika tapo Europos paliatyviosios priežiūros asociacijos nare.  Ir daug kitų projektų, kurie garsina Centro poliklinikos vardą.

Šis Mariui Čiurlioniui skirtas apdovanojimas – tai garbė ir įvertinimas visai Centro poliklinikos medikų ir pacientų bendruomenei.

marius2

marius5

Mariusmarius4